Весільний танок – це проекція майбутнього життя молодят!

         В якості першого танцю підійде будь-який парний танець,на якому ви зупинитися. І тільки Вам вирішувати, чим здивувати, кружляючи в любові і радості. Перший весільний танець- це ваш подарунок всім запрошеним. Думайте, дорогі наречений і наречена!

     Для того, щоб цей прекрасний день надовго залишився у Вашій пам*яті, хореографи Школи танців КРИСТАЛ допоможуть Вам підібрати ексклюзивну постановку  весільного танцю.

Якщо Ви прихильник традицій, мрієте створити на весільному торжестві особливу романтично-ліричну атмосферу, можете приступити до вивчення ніжного і легкого вальсу. В якості першого танцю також вибирають пристрасне аргентинське танго або повільний ліричний танець,швидкий рок-н-ролл, що вимагає більш тривалої підготовки. Наші досвідчені хореографи допоможуть Вам підібрати музику і постановку, яка максимально буде  підходити саме  Вам.

Заняття будуть проходити індивідуально. Завдяки таким заняттям Ви:

– якнайшвидше навчитеся  танцювати;

– підготовите танцювальну композицію, адаптовану саме для Вас під улюблену мелодію;

– отримаєте море позитивних емоцій від занять.

                 Щоб не зіпсувати танець, потрібно пройти 5, а ще краще 10 уроків. Починати навчання треба як мінімум за два місяці до свята- це в ідеалі.

                  Головне не боятися, що Ви не зможете навчитися! Зможете! Правда, доведеться трохи попрацювати, але справа того варта!!!!

Рекомендації наших досвідчених хореографів:

– обов*язково декілька занять провести в весільному взутті та в сукні ,  яка схожа на Ваше весільне вбрання.  

– запам*ятайте, що постановка – це Ваша спільна праця, будьте уважними і ніжними один до одного, бо саме головне – це Ваші почуття!