Танець живота (Belly Dance) – сучасна форма давнього танцю, поширеного на Середньому Сході, на Аравійському пiвостровi та краiнах пiвнiчной Африки. Також відомий, як ракс шарки, тобто «східний танець». Особливість танцю – пластичність та динамічність. Танець живота має багато різновидів, що залежать від країни та регіона, це стосується як костюмів, так і танцювальних рухів.

Східні танці – це екзотичний вид танців, який дозволяє бути жіночною, чуттєвою, пластичною, загадковою і звісно здоровою. Це танець жіночої душі, що розкриває індивідуальність кожної танцівниці. Вивчаючи східні танці, Ви поринете в культуру загадкового сходу, який в свою чергу відкриє перед вами всі свої красоти.

Загальною прийнятою назвою вважають саме танець живота . Саме ця назва широко відома за межами рідної землі східного танцю- на території США, Європи та інших краiн свiту . Хоча певні зміни у специфіці виконання все ж таки відбулися , такі як поєднання даного стилю із танцювальним шоу. Танець живота став надзвичайно популярним в Україні . Слід зазначити позитивний вплив даного танцю на організм жінки. Специфічні рухи ,які здійснюються під час виконання танцю заставляють тримати Ваші м’язи у підвищеному тонусі,також підвищується у декілька раз робота м’язів живота. Східний танець- це також гармонійні рухи плечей та стегон.

Регулярні заняття східними танцями активно допоможуть сучасним жінкам впоратися із типовою проблемою сьогодення – гіподинамією або малорухомим способом життя! Танець живота позитивно впливає на усі недоліки хребта. Фізичне навантаження позитивно та рівномірно впливає на весь вестибулярний апарат людини. Активна робота діафрагми та тряска стимулює нормальну роботу кишечнику. Окрім оздоровчої дій допомагає людині поринути у гармонійний та збалансований внутрішній світ . Танець живота відкривае нові можливості для самовираження. Крім того танець надзвичайно сильно покращує внутрішню збалансованість та емоційний лад людини.

Понеділок

Середа