Бажаєте зробити своє тіло ще гарнішим, стрункішим та сексуальнішим? А головне – здоровим. У цьому Вам допоможе наша тренажерна зала, укомплектована сучасними та багатофункціональними тренажерами. 

Заняття в тренажерній залі дозволяють зняти напругу, направити в позитивне русло життєву енергію і відпочити від насичених буднів, приносячи колосальну користь для свого здоров’я.

Традиційно в тренажерному залі виділяють наступні зони:Зона кардіотренажерів

Недолік рухової активності з успіхом заповнюють заняття на наших кардіотренажерах Life Fitness,TECHNOGYM визнаних світових лідерів на ринку фітнес-обладнання. Принцип дії тренажерів заснований на включенні в роботу всіх груп м’язів і функціональних систем людини, що беруть участь в русі. Подібні тренування чудово тонізують і підвищують витривалість організму в цілому, зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи.

Всі кардіотренажери оснащені сенсорними датчиками зчитування пульсу, контролюючими частоту серцевих скорочень, а також комп’ютерними програмами, що дозволяють задавати навантаження з урахуванням ваших індивідуальних особливостей (віку, ваги і статі). Ви можете контролювати в процесі тренування час, дистанцію, кількість спалюваних калорій, оптимальне значення пульсу. 

Зона силових тренажерів
У нашому залі представлено професійне силове обладнання VASIL GYM,Life Fitness, Nautilus на всі групи м’язів.
Завдяки великому вибору ваг займатися в залі з максимальною ефективністю буде комфортно і новачкові, і професіоналові.

Зона вільних ваг в КРИСТАЛІ найкраща в нашому регіоні і розташована в оточенні великих дзеркал, що при тренуванні дозволяє самостійно контролювати правильність виконання вправ. До Ваших послуг ваги від 0,5 до 50 кілограм, різні грифи, лави і безліч необхідних для ефективних занять аксесуарів: гирі, гумові амортизатори, кор-платформи, обтяження,степ платформи, слайди, боді бари, фітболи, м*ячі, пояси, BOSU, TRX петлі та інше

Чим займаються в тренажерному залі?

Збільшення м’язової маси. Ці тренування, засновані на принципах бодібілдингу, що мають на увазі гіпертрофію м’язової тканини; в основі програми силові вправи з вільними вагами.

Поліпшення тонусу м’язів. Ця програма включає в себе і силові вправи, і виконання вправ, спрямованих на розвиток гнучкості. Силова частина тренінгу зазвичай планується з поступовим прогресом в використовуваних навантаженнях, і при цьому містить чергування виконання ізолюючих вправ на тренажерах і базових вправ з вільними вагами.

Зниження ваги. Програма для бажаючих схуднути, включає поєднання аеробного та силового навантаження, а також рекомендації по харчуванню, в комплексі що ведуть до зниження жирового компонента тіла. При плануванні занять акцент робиться на аеробне навантаження середньої інтенсивності, підібрану з урахуванням індивідуальних особливостей особи що займається.

Корекція постави. Тренувальний процес планується з пріоритетом навантаження певних м’язових груп, розвиток яких позитивно позначиться на поставі тіла особи що займається. Цю програму бажано проводити з персональним тренером; як правило, вона включає в себе аеробні комплекси та заняття з персональним тренером на силовому обладнанні з опрацюванням обраних м’язових груп, які потребують корекції. Тренування доповнюються вправами на розтяжку і рекомендаціями по харчуванню.

Функціональний тренінг. Ці заняття, спрямовані на закріплення, адаптацію та вміння використовувати отримані в процесі занять фітнесом навички в повсякденній, професійній або спортивній діяльності.

Основні цілі функціонального тренінгу:
Вся справа в тому, що вправи на тренажерах володіють переважно симетричними характеристиками діяльності м’язів, проте реальна фізична діяльність людини асиметрична. Тому для того щоб тіло було максимально пристосоване до реальних навантажень, а не «зальним», були розроблені спеціальні вправи, які тренують вміння зберігати стабільність окремих частин тіла, наприклад постави, в умовах асиметричних рухів.

Стретчинг. Це тренування, що покращують гнучкість і збільшують загальну свободу рухів. Гнучкість і рухливість, в першу чергу, погіршуються з віком, тому будь-яка фітнес-програма включає вправи на розтягування.

Основні цілі стретчинга:


Поліпшення рухливості суглобів і еластичності, пов’язаних з ними м’язових груп, використовуючи такі методи;
Гармонізація розвитку м’язів всього тіла, за рахунок усунення асиметрії еластичності м’язів;
Профілактика і лікування травм і захворювань, викликаних нерівномірністю еластичності м’язів;
Прискорення процесів відновлення після навантаження, за рахунок більш повноцінного розслаблення м’язів;
Психоемоційне розвантаження, так як під час стретчинга необхідно повністю розслабитися і сконцентруватися на розслабленні і диханні.

Стабілізаційний тренінг. Це заняття, спрямовані на розвиток вміння стабілізувати різні частини тіла під час виконання вправи.

Основні цілі стабілізаційного тренінгу
Набуття спеціальної техніки і поліпшення контролю над різними частинами тіла в процесі виконання силових вправ, використовуючи такі методи:


Набуття вміння зберігати правильну поставу під час виконання вправ, що знижує ризик виникнення травм спини;
Навчання стабілізації суглобів, що зменшує ймовірність отримання травми суглобів;
Поліпшення рівноваги, стійкості за рахунок підвищення ефективності роботи вестибулярного апарату.

Хто такий черговий інструктор?
 

Черговий інструктор – це інструктор тренажерного залу, який завжди знаходиться в залі протягом певного проміжку часу (чергування). У разі необхідності він може підстрахувати при виконанні вправ з великою вагою, допомогти налаштувати тренажер або показати способи його використання.


Що таке первинний (вступний) інструктаж?
 

Первинний (вступний) інструктаж – це процедура, яка проводиться черговим інструктором з усіма клієнтами, які прийшли в зал перший раз. На такому інструктажі черговий інструктор знайомить клієнтів з обладнанням тренажерного залу і способами його правильного використання для підвищення мотивації споживання Додаткових послуг. Тривалість інструктажу 25-30 хвилин.


У тренажерному залі можливі дві форми занять


Індивідуальний (самостійний) тренінг – це самостійні тренування з використанням тренажерів та іншого обладнання залу. Проведення ефективних самостійних індивідуальних тренувань, як правило, вже вимагає від особи що займається наявності певного досвіду занять в тренажерному залі, тому для новачків рекомендується персональний тренінг з обраним іструктором.

Зверніть увагу, що в функції чергового інструктора не входить складання індивідуальної фітнес-програми, навчання техніці виконання вправ, консультування з питань харчування, відновлення, методи тренування. Такі послуги вимагають попереднього вивчення інформації про клієнта, її аналізу, вибору відповідних рекомендацій і виявляються обраним Вами персональним тренером.

Персональний тренінг – це заняття під керівництвом персонального тренера, який, грунтуючись на інформації про клієнта і цілі клієнта розробляє персональну фітнес-програму, підбирає вправи, обладнання, вагу обтяжень і силу опору тренажерів. В процесі занять тренер навчає клієнта техніці виконання вправ, контролює і при необхідності коригує правильність виконання, стежить за станом клієнта, відстежує результати, оновлює програму. Такий вид занять істотно підвищує ефективність тренінгу та мінімізує витрати часу на досягнення поставлених цілей. Будь-яке персональне тренування доповнюється рекомендаціями по харчуванню.