Йога– стародавнє вчення про досягнення внутрішньої гармонії людини. Спочатку вдосконалюється тіло , шляхом виконання різних асан (поз). Заняття йогою вчать відчувати своє тіло та напрацювати м*язову силу. Після цього з*являється відчуття балансу та вміння управляти своїми емоціями.

     В повсягденному житті це допомогає долати труднощі, зберігати спокій та вивільнює позитивну енергію.

      Йогою можна займатися у будь-якому віці за умови професійного підходу. Головне орієнтуватися на можливості свого тіла та внутрішні відчуття.

Йога – це не змагання, а найкращий спосіб проявити свою індивідуальність.

 В Школі танців КРИСТАЛ

                                              ЙОГА представлена в категоріях:

– Йога для дорослих;

– Дитяча ЙОГА;

– Дитяча ЙОГА з вивченням англійської мови;

– ЙОГА для вагітних;

– семінари ,тренінги, майстер-класи

                      ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ:

ПОНЕДІЛОК-СЕРЕДА-П*ЯТНИЦЯ о 9:00

Загальні рекомендації початківцям


1. Займатися переважно на порожній шлунок. Якщо це важко, можна випити до заняття чашку чаю, соку або молока. Після зовсім легкої їжі до заняття повинно пройти не менше години, після щільної їжі – не менше чотирьох годин. через півгодини після закінчення вправ можна поїсти. Cлід засвоїти відразу: переїдання – це перша причина руйнуюча практику йоги.

2. Найбільш зручно займатися босоніж на килимку для йоги, в будь-якому зручному одязі, переважно з натуральних тканин.

Рекомендації практикуючим

3. Перш за все проявляйте терпіння до себе. Ненасильство – перший принцип йоги. Не потрібно робити зусилля над тілом і намагатися згорнутися в асану (особливо якщо Ви просто “бачили її в книжці”), яка поки недоступна Вашому тілу. Освоювати асани потрібно поступово, виконувати вдома самостійно можна лише після того, як Ви добре знаєте правила побудови елементів даної асани, знаєте в якому положенні повинен бути хребет і кінцівки.

4. Оптимальний варіант тренування – через день. Якщо займаєтеся в групі – цього достатньо. Не рекомендується в перший рік практикувати асани окрім групи. Пам’ятайте, після освоєння правил виконання, під час вправ головне – це зосередження розуму, а не “крутизна” форми. Уникайте прагнення до гипермобильности опорно-рухового апарату.

5. Якщо у Вас є проблеми з хребтом (або просто неприємні відчуття в спині) – повідомте інструктору.

 

Поведінка в залі

1. Зал для занять є територією Йоги. Від Вас не вимагається якихось особливих ритуалів, просто постарайтеся увійти в зал в спокійному стані свідомості, уникайте, по можливості, сторонніх розмов, краще проведіть кілька хвилин в тиші.

2. В залі відключайте звук і вібрацію мобільних телефонів та ін. Засобів зв’язку.

3. Якщо Ви спізнюєтеся на заняття, не засмучуйтеся, але заходьте тихо, подумки привітавши всіх, хто знаходиться в залі.

4. Йти з заняття по середині або не дочекавшись закінчення, не зовсім чемно, але якщо вже так складаються обставини, то зробіть це максимально тихо, подумки вибачившись за свою поведінку у всіх присутніх.

5. Не соромтеся питати якщо щось з практики Вам не зрозуміло. Задавайте питання інструктору які не стосуються безпосередньо практики після заняття.

 

Дорогі жінки!

 
Так вже історично склалося, що слово «йога» стало в наш час дуже популярним і через це обросло неймовірною кількістю міфів. Стало чимось страшним і недоступним. На слуху «санскрит», ЗМІ нав’язують образ сидячої в позі лотоса (зі схрещеними ногами), медитуючої, не від світу цього істоти)))

АЛЕ !!!!! Поняття «медитація» – це всього лише сильна концентрація уваги на чомусь! Наприклад: в’язання, вишивка, рибалка і тд. – Це медитація)))) У йозі ніколи не було, немає і не буде єдиної системи! Йога для людини, а не навпаки. Скільки нас, стільки і шляхів досягнення гармонії з собою і навколишнім світом.

Також велика помилка, нав’язана нам сучасними міфами, що йога – це для молодих, так як потрібно виконувати якісь божевільні пози, що нагадують Кама Сутру)))

Це омана. Йогою можна займатися в будь-якому віці і з багатьма обмеженнями за станом здоров’я. Заняття принесуть величезну користь всій Вашій Сутності.

На заняттях використовується індивідуальний підхід. Варіанти виконання вправ за рівнем складності (від простого до складного), культивується прийняття Себе на всіх рівнях.

Також на кожному занятті ми практикуємо роботу з інтимними м’язами, м’язами тазового дна і виконуємо самомасаж черевної порожнини, які дозволяють вирішити такі завдання як:

– Зберегти жіноче здоров’я
– Відновитися після пологів
– Підготуватися до природних пологів
– Позбутися від геморою
– Нормалізувати місячний цикл
– Посилити сексуальні відчуття у Вас і партнера
– Позбутися від стресового нетримання сечі
– Посилити і / або відновити обмін речовин в організмі.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четверг

П'ятниця

Субота

Неділя