ЗАНЯТТЯ ПРОХОДЯТЬ ЗА АДРЕСОЮ ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ : бульвар Богдана Хмельницького,4

Тхеквандо – військове мистецтво, яке завдяки м’яким і плавним рухам, відсутності спарингів, особливої філософії, раціональним навантаженням є найбільш сприятливим для здоров’я і розвитку дітей. Ось пару причин чому Тхеквандо корисне для дітей.

1) Тхеквандо є неагресивним бойовим мистецтвом. Що це значить? В принципі, що ви не можете почати боротьбу з Тхеквандо – ви можете лише закінчити її. Техніка Тхеквандо починається, коли хтось «порушує правила», тобто атаки.

2) Тхеквандо вчить дітей бути спокійними. Звичайно, діти не повинні бути спокійними весь час. Але Тхеквандо дає їм вибір. Якщо вони повинні сидіти в школі, або зосередитися на виконанні домашніх завдань, або зосередитися під час занять спортом,Тхеквандо показує їм, як саме це зробити. На початку і після завершення занять діти деякий час проводять в положенні – сидять з закритими очима і прямою спиною в тиші, що позитивно впливає на формування гарної постави і допомагає дітям сконцентруватися на тому, що говорить вчитель. Крім того, така практика готує маленьких до занять і налаштовує їх на тренування в правильному настрої.

3) Тхеквандо вчить дітей практичної самооборони.

4) Заняття Тхеквандо не вимагають спеціальної фізичної форми від дитини. Ви можете віддавати в секцію малюка з будь-якими параметрами і не боятися, що він не зможе займатися. Природно, як і в будь-якому виді бойових мистецтв, тут не обійтися без травм, проте, ця можливість мінімізується за рахунок багатогодинного відпрацювання безлічі технік падіння.

5) Завдяки особливими правилами поведінки, прийнятим етикету поведінки в залі , діти знайомляться з дисципліною, вчаться поважати себе та інших. Наприклад, всі учні роблять церемоніальний уклін перед тим, як увійти в додзьо і покинути його, а також вітають вчителя і один одного на початку і в кінці кожного тренування.

6) ВТхеквандо існують різноманітні кидкові техніки. На тренуваннях для дітей часто практикується укемі (страховка при падінні вперед і назад) з тим, щоб вони навчилися правильно падати і могли уникнути травм при подальшому відпрацюванні цих технік. Укемі також допомагають дітям розвинути гнучкість, рухливість і відчуття рівноваги, оберігають дітей від різних непередбачених ситуацій, уміння правильно падати часто захищає їх від вивихів, травм і розтягувань в звичайному житті.

Тхеквандо для дітей це не тільки регулярні тренування і навички захисту. Це і величезний оздоровчий ефект занять, це виховання і дисципліна, це нові друзі і коло однодумців, це захоплюючі подорожі і веселі ігри.

Понеділок

Середа

П'ятниця